location
Lokalizacja Łukowska 9/126, Warszawa
clock
Godziny pracy 8.00 - 18.00
phone
Zadzwoń do nas +48 501 254 553

FAQ

1. Mam niewielki podmiot leczniczy (aptekę), czy jesteście mi potrzebni na obsługę prawną?

Przed decyzją o powierzeniu nam obsługi prawnej możemy wykonać audyt, który wyjaśni, czy są obszary, w których możemy pomóc. W chwili obecnej większość klientów, którzy mają u nas obsługę prawną, to niewielkie podmioty lecznicze (apteki), którym pomagamy w codziennych kłopotach bądź wątpliwościach.

2. Czy stać mnie na stałą obsługę prawną w Waszej kancelarii?

Kwota abonamentu za stałą obsługę prawną zależy od tego, jaki zakres czynności mamy wykonywać w ramach abonamentu. Podstawowy abonament za obsługą prawną dla małych podmiotów leczniczych, praktyk lekarskich czy aptek wynosi 1500zł+VAT.

3. Czy obsługujecie podmioty lecznicze (apteki) spoza Warszawy i okolic?

Oczywiście, prowadzimy obsługę podmiotów leczniczych i aptek w całej Polsce. W przypadku podmiotów leczniczych spoza Warszawy korzystamy z aplikacji zoom do organizowania spotkań. 

4. Co wchodzić w ramach abonamentu stałej obsług prawnej?

W podstawowym abonamencie na obsługę prawną: jesteśmy do dyspozycji 24/dobę, udzielamy konsultacji telefonicznych, organizujemy spotkania on-line (w razie potrzeby), przygotowujemy odpowiedzi na reklamacje, przygotowujemy reakcję na nieuczciwe opinie, monitorujemy opinie w internecie, sprawdzamy zgodność z prawem strony interentowej, odpowiadamy na pisma odnoszące się do kwestii prawnych (np. od Rzecznika Praw Pacjenta).

5. Na ile czasu podpisujemy umowę na obsługę prawną?

Umowę na obsługę prawną podpisujemy na rok lub bezterminowo, w zależności od ustaleń z Klientem.